Hakkımızda

MAS Otomasyon, 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firma kurucu ortaklarından Genel Müdürümüz Mehmet Coşkun firmamızın tek başına sahibidir. Firmamız, Schneider Elektrik sistem entegratörü olarak enerji otomasyonu konularında faaliyetine başlamıştır. Şu anda enerji, ulaşım ve inşaat sektörlerinde otomasyon sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.

Enerji yönetimi, bina otomasyon çözümleri ile birlikte güvenlik sistemleri için sunduğu farklı çözümlerin entegrasyon ve projelendirilmesiyle de dahil olduğu projelerin katma değerini arttırmaktadır.

Mas Otomasyon, Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı projelerin yanında uluslararası projelerde görev almış ve yabancı firmalarla da çalışmıştır (Çin, İtalya, Fransa, Almanya menşei olan yatırımcı ve müteahhit firmalar). Afganistan, Azerbaycan, Irak, Rusya, Tacikistan, Moldova, Sibirya, Cezayir’de referans projelerimiz bulunmaktadır. Ticari hayatında 22 yılı geride bırakan firmamız tecrübeli kadrosu, biriktirdiği deneyim ve sembol referans işler ile alanında öncü firmalar arasındadır. Geçen yıllarda biriktirdiğimiz referans projelerimiz, birden fazla iş ürettiğimiz değerli iş verenlerimiz ve iş ortaklarımız gurur kaynağımızdır. Mas Otomasyon denilince akla güvenilir firma ve iyi mühendislik gelmektedir.

Mas Otomasyon ISO 9001:2015 kalite belgelerine sahiptir. Uygulama personellerimiz iş yaptıkları konularda uzmanlık sertifikalarına sahiptir.

Firmamız iş ve çözüm ortakları arasında Schneider Elektrik, EAE, Phoenix Contact, Harting, TYCO, UTC firmaları bulunmaktadır. MAS Otomasyon daima kaliteli mühendislik, dürüst ticaret yapmayı ve etik değerleri ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Eğitime çok önem veren firmamız çalışanlarının sürekli gelişimini hedef yapmıştır. Yaptığımız işi severek ve bilerek yapmak, yaptığımız her işin arkasında durmak önemli değerlerimizdendir.

26.yılımızı doldurduğumuz şu günlerde kendimize ait yeni binamızda sembol projeler üretmeye ve sektörde öncü ve örnek olmaya devam etmek için daha çok çalışacağız.

Saygılarımızla,

MAS OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.